Stěhování. :')

9. července 2013 v 17:59 | Lady Pets♥
Tak je to tu ..
Nechci to nějak hodně rozepisovat,ale znáte mě. - Už mně to tady prostě vadilo.Nedokonalé články,nedoděláné rubriky a další ..
I návštěvnost se snížila .. Ale můžu si za to prakticky sama.Byla jsem tady neaktivní,ale věřte mi. - Nikomu by se asi nechtělo blogovat z nudy a jen proto,aby to bavilo někoho jiného a já k tomu neměla chuť. ..
Nový blog už je hotový a bude plně funkční,jen se to musí ještě všechno doladit atd.
Opravdu je mi to líto,já jsem měla tenhle blog strašně ráda,milovala jsem ho a nakonec jsem si ho zprotivila sama.Štve mě to.Mohlo to být všechno OK,jenže já jsem prostě najednou ztratila chuť a místo aby se ke mně vrátila radost z blogování,tak ke mně přišla nuda k psaní článků.A jako povinnost bych ty články vážně psát nechtěla! ..
Rozešlu Vám všem,mým věrným návštěvníkům a oblíbeným blogerům pozvánku na nový blog,kde to bude stejné jako zde,ale bude to tam víc přehlednější a plná aktivita! :)
Měla jsem,mám a bud Vás mít vždycky moc ráda! :**

NOVÁ ADRESA ZDE:


www.every-day-with-my-pets.blog.cz


P.S.: Tento blog nebudu mazat,je tu plno vzpomínek a zážitků,při kterých seč i někdy zasměju,takže doufám,že si je znovu přečtete i vy,jako rozlučku s tímto blogem anové přivítání s nově otevřeným novým blogem! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Toto Toto | Web | 11. července 2013 v 13:46 | Reagovat

Nový blog bude určitě hezký jako tento!
Těším se jak ho uvidím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama