Fotočlánky

Dárky pro mazly.

28. listopadu 2012 v 21:01 | Lady Pets♥

Už máte nakoupené dárky pro Vaše mazlíky pdo stromeček ?

Já tedy ano.Kupovala jsem je minulý pátek a myslím,že jim to stačí a že s nimi budou spokojeni.
Jak vidíte na fotce, Nellince jsem koupila velmi dobré Dropsíky a Lumpíkovi psí salám a Pedigree masovou pochoutku s králičím masem. - Lumpíkovi chci ještě koupit nový postroj,protože ten co teď máme,je už trochu rozbitý.
A Nellince chci ještě také něco koupit. Asi jí koupím nějakou menší prolízačku,aby mohla na čem řádit.
Ale to až nejdříve na začátku prosince,nebo nějak tak,protože do Zveráče pojedeme až za trochu delší dobu.
myslím si,že si ale nellinka na Dropsíkách velmi pochutná,ještě k tomu,když jsou sýrové. její oblíbená příchuť.
Kámoška má pískomila a kupuje mu také Dropsíky. Ale borůvkouvé.Nellince budou určitě chutnat nejvíce tyto sýrové Dropsíky,takže není co řešit.


A když trochu odbočím od mazlíčků,tak sháním layout. :D
Stačil by mi nějaký jednoduchý,ale podmínkou je,aby byl vyrobený v PS!
Co třeba svělá grafička HuV. ? dělá úžasné layouty. Měla jsem ale naplánovaný nový layout od Mrs. Glowie ( web snad nemusím psát ) , ale ta končí s grafikou a možná i s blogem. je mi to moc líto,ale je to její volba a my jí asi nijak nezměníme ...
Ale jsou tu i další úžasní blogeři a kvůli nim jsem zůstala i já.Měla jsem chuť s tímto blogem navždycky skončit,ale 26 komentářů u jednoho článku,to se vážně cení.Mám na tomto blogu úžasnou návštěvnost ( stačí se už jen podívat na Toplist ) a bála bych se,že na novém blogu bych takovou obrovskou a geniální návtěvnost ztratila.
Takže tady zůstávám! :)
A mohli jste si všimnout,že omezuji smajlíky.Důvod je jasný,nehodí se to,už je mi 11 a v dubnu mi bude 12 a tolik smajlíků jako byli dříve ? ne,vážně to nepůjde.

Bylo by to snad všechno.tak jsem se zase vypsala.tento článek měl být víceméně o dárkách pro mazlíčky k Vánocům. No, a aspoň vidíte,jak to dopadlo.
Tak já půjdu,ještě musím zařídit pár věciček,takže já se loučím a užívejte ... školy! :D
Čauky! :)*
* Jedna fotka Lumpíka z léta. - přípomíná mi to teplo a krásný letní nádech , Teplé večery a žádná škola.Ach,to byly časy.*

 
 

Reklama