Nejnovější akce

Už aby byl ostříhaný.

1. února 2013 v 12:28 | Lady Pets♥
Taky to znáte,když máte psa a na Zimu mu necháte narůst hodně srsti a poté už se těšíte na to,jak ho zase ostříháte?
Já tedy ano.Na konci jara ( tedy až začne léto :D ) chci Lumpíka ostříhat tak hodně,aby zase vypadal jako ten 'letní' Lumpík a ne jako ten zarostlý chlupatý pes,kterému nejsou vidět přes ty všechny chlupy oči.Jéj,já se na to tak těším. :D

U Nellinky nejsou prakticky žádné novinky,jen se jí poslední dobou věnuji více než obvykle,protože jí chci naučit nový 'povel' a to kolečko.U potkana je to celkem těžší než u morčete,nebo u králíka,protože potkan se dá říct,že je prdlý a na jednom místě nevydrží dlouho.A to ještě k tomu moje Nell,to je extrém.Pokud se nám to ale povede,tak bych mohla natočit videjko s tím naším novým 'povelem'.A všimli jste si nového zeleného layoutu ? :o)
Nevím jestli se Vám bude líbit,já jsem s ním ale docela spokojená.Měl by tady vydržet tak celé jaro.
Menu je také poupravené,ale je toho tam málo.Nevadí,ještě to zkusím doupravit.

S Lumpíkem jsem byla posledněna na procházce o víkendu,konkrétně v sobotu,takže pokud bude zítra čas a nebudu klepat kosu jako dnes,tak by jsme si mohli vyjít na procházku.Nic dlouhého by to nebylo,jen známá cestička 'okolo vsi'. :)
A jak se mají Vaši chlupáči ? Jak pak se jim vede v té zimě.Dokonce bych zimu nazvala i čas nedělání.
Když jsme u toho nicnedělání,tak jsem si vzpoměla znovu na ty mé lenošce. :D
Lumpík měl přes tu zimu takový oraz od Agilit a DD,ale už se to blíží.Takže až odtaje sníh,tak se do toho pustíme. :o)

Áno,to léto.Už mi chybí.

Prosinec je tu.

2. prosince 2012 v 20:00 | Lady Pets♥
Tak je tady Prosinec a přesně za 22 dní jsou tu i Vánoce.
Já se na Vánoce moc těším,dostaneme novou sadu Agility a mnoho pamslků pro mazlíčky.
Také by jsme měli dostat nový postrojek pro Lumpíka a malý postroj pro Nellinku.
Možná si říkáte,že je divné když budu mít potkana na postroji,ale je to úplně normální.
Těm,kterým to ještě pořád nedochází,srovnejte si to s králíkem.Asi tak.
Ale Vánoce jsou až za nějaký ten pátek,takže se pojďme bavit o něčem jiným. Třeba o dnešní sněhové procházce! :)


Dnes jsme se byli s Lumpíkem projít na bývalé fotbalové hříště.Vzala jsem ho na postrojek.
Na fotbalovém hřišti jsme si procvičili něco z DD.Konkrétně tedy nejvíce 'Pac nohou'.
Je to Lumpíkův nejoblíbenější povel.Poté jsme si trochu procvičili základní povely a poslušnost.
Když jsme přišli domů z procházky, vyfotila jsem pár "momentek".Nevím,jestli se to dá tak nazvat,jelikož Lumpík reagoval na mé povely.Ale je pravda,že v některých chvílích ho to přestávalo bavit.
Nafotila jsem jen 2 fotky. - Na konci článku najdete tu druhou fotku.první je nad tímto 6-ti řádkovým textem.
Byla bych ráda,kdyby jste fotku nekopírovali!

A jestli si všímáte layoutů na tomto blogu,tak i mně příjde divné mít stále podzimní layout.
A tak mám už naplánováno od koho bude zimní lay.Měl by tu vydržet až do poloviny ledna,takže by se celkem šiklo,kdyby by se HuV. snažila.Ano,zimní layout bych tentokrát chtěla od HuV. .
Není jistzé,jestli lay vyrobí,ale jak jí znám,tak by layout mohla zrobit. :D
Tak tedy ano,trochu ke grafice ...
Dnes jsem si stáhla nový ( dokonalý ) program ( velmi podobný PS - od stejných výrobců ) a jsem s ním naprosto spokojená!Nevím te´d přesně,jak se program jmenuje,ale používá se ke kreslení.Nemá to ale vůbec nic společného s Gimpem.Je to vekotrová grafika.Vím,že Vám to asi nic neříká ale určitě jste to slovo ( 'vektorová' ) někde slyšeli. :)
Přemýšlím,že pokud tvorba půjde vložit do Galerie na blog,založím si blog zaměření právě na Vekotrovou grafiku.
Nezapoměla bych na to,že za tento skvělý program děkuji Mrs. Glowie.Odkaz na stáhnutí mi totiž poslala na Skype.
K té grafice by to bylo vše.

A myslím,že k novinkám ( samozřejmě týkající se mazlíčků ) by to bylo také vše.
* Kdo by si nevšimnul toho 'obličeje' ( psi přece nemají obličej! :D ) !! prostě momentka jako prase! ='D *

Co se událo.

6. října 2012 v 17:59 | Lady Pets♥
Dneska jsme byli asi 2 hodiny(nebo více) v lese(asi už naposledy,protože už má jenom pršet) a vrátili jsme se asi v 15:00 h.
Lumpík byl štěstím bez sebe,že jsme už zpátky doma a já též.V lese bylo sice krásně,ale všude byly pavučiny a já nesnáším,když jdu v lese,koukám dolů po houbách a zamotám se do nějaké pavučiny.Nebojím se jich,ale nemám to prostě ráda. :D

Když sjme přijeli,já se šla najíst(spěchala jsem) a když jsem se najedla,šla jsem za lumpíkem.Asi 2x jsme si procvičili Agility(opět hlavně slalom - důvod víte:D) a pak jsme přešli na DogDancing.Cvičili sjme hlavně základní povely(sedni,lehni pac atp.) a poté jsme si několikrát procvičili pac nohou.Lumpíka to toiž moc baví a vypadá u toho tak dobře. :D
Poté jsem šla domů,na chvíli na Howrse a zase ven za Lumpíkem.

Také mám do čtvrtka udělat článek do šk. kroniky o hudenbím představení TEN SING aneb - TROCHU JINAK,které jsme měli asi před půlmesícem ve škole.
Nevím proč jsem se na to přihlašovala,vůbec se mi do toho totiž nechce. :D
Také si dneska musím udělat úkol z Češtiny,který máme až na /terý,ale mamka no ... :(
Vůbec se mi ho nechce dělat,je to nějaká blbost a mohla bych si ho třeba udělat až zítra nebo v pondělí,ale spíš zítra v neděli,protože v pondělí třeba dostaneme nějaký další úkol a já toho pak budu mít hodně.

A pokud to nevadí,tak nečekejte nějak hodně dlouhý článek,protože se mi vůbec nechce psát,dneska ne.Proč? - Co já vím. :D
Asi budu na Howrse,nebo nevím kde,prostě někde budu,no. :D
A nellinka se má v pohodě,zase spí. :D - Nejspíše blog http://lumpik-a-nellinka.webnode.cz smažu,nebo ale nebudu psát každý den zápisky ok?Tak asi všechno,co by jste měli vědet. - A ještě něco: Doufám,že to nebude Pixie vadit,ale asi si zase objednám nový layout.Nevím ještě od koho,ale vůbec to není proto,že si mi nelíbí,to ne,je dokonalý!A nevím,neříkám,že si ho objednám určitě,ještě uvidíme. ;)

*Lumpík s pamlsky* :o)

1.10.,3.10.Novinky

3. října 2012 v 21:06 | Lady Pets♥
Poslední dobou se moc nezabývám blogem,ale užívám si poslední krásné dny "babího léta".Tak to prosím repsektujte a pochopte,že¨nemůžu pořád sedět u počítače být nas blog nebo na Howrse.

K mazlíčkům.mají se dobře,jak jinak by se měli mít,že?Lumpík dneska zase dostal knedlíky(nj,babička:D) aniž bych o tm já věděla.Psi mastné nesmějí,ale ještě žádnému psovi to nic neudělalo,když snědl něco mastného 1x do dvou týdnů ...
Nellinka je líná a pořád spí.Hlavně přes den.Vlastně jenom ve dne,protože v noci řádí a lítá po kleci.Je totálně prdlá. :D
Jinak,založila jsem nový blog o Nellince a Lumpíkovi.Neopouštím vás!Z tohoho blogu neodejdu a ani to nemám v plánech. :D - Zatím jste v pohodě. :D :DJen mě napadl docela zajímavý nápad a to takový,že bych založila blog o Nellince a Lumpíkovi a jejich denníku.Znamená to tedy,že bych vypisovala(do tečky:D) co se dneska u nich stalo,jak prožili den atp.už teď si můžu typnout,že u Nellinky bude většina vět takováto: "Ahoj!Hlásí se Vám ospalá Nellinka,která se právě probudila a jde za chvíli zase spát. - PS: V noci budu řádit,jako vždy!Baví mě to a nehodlám s tím přestat!" - V novém blogu(denník pro mazlíčky) budou psát Lumpík a Nellinka za sebe.To znamená,že to bude např.: jako na blogu http://darebak-fik.blog.cz.
Budou spát sami za sebe,co dnes prožili,jaký jsou aktuálně novinky.Zde,na tomto blogu to až úplně do "tečky" vypisovat nebudu,ale na novém blogu ano(tedy mazlíčci:D).Blog už je hotový,takže se máte na co těšit a rozhodně si počtete!A co vy?jaks e daří Vám/Vašim mazlům?(Pište do komentíků:*)
Lumpíkovi plánuji koupit nějakou teplou deku na zimu,aby se zahřála také plánuji s ním ejště asi "naposledy" potrénovat agility,protože pak už má pršet.Agility složíme a až zase za rok.Lidi,já se tak těším,až bude sníh ... :*) :o) A vy?
Jinak,nový web má url - http://lumpik-a-nellinka.blog.cz ještě je takový polofunkční a zápisky začne Lumpík a nellinka spát zítra.Zítra to začne. :D
Tak to by bylo asi všechno.Aktualitky,no. :D
Papa. ;-*

*Zapoměla jsem dát na blog fotky z pře minulého čištění klece Nellinky,tak aspoň tady jedna fotka.*
:o)

16.9.Víkendový relax s mazlíčky.

16. září 2012 v 20:50 | Lady Pets♥
Dneska jsme měli pohodový relax.
Dopoledne jsem šla na chvíli na počítač,šla jsem rovou na howrse.Koukla jsem se co jsem vyhrála v loterii.Vyhrála jsem nějaké peníze(Eguus),6x růst.body a P.pohlazení...Nic extra,ale aspoň že jsem vyhrála to P.pohlazení.
Ale zpátky k mým mazlíčkům...
Dneska jsme se s Lumpíkem tak trochu "flákali".Chtěla jsem si dneska s Lumpíkem procvičit Agility,ale nějak to nevyšlo a odložilo se to na příští víkend.Odpoledne jsem zase na chvíli zašla na počítač se podívat na 2 weby(e-shopy) kde nabízejí mnoho vybavení pro všechny zvířecí mazlíčky.Podívala jsem se na "Psi" a do sekce Agility.
Měli tam mnoho vybavení pro Psí sporty-Agility.Mě zaujal tunel a slalom.Ale když jsem koukala na cenu toho tunelu,tak podle mého uvážení byl docela drahý.Myslím že cena byla okolo 1500 kč.
Slalom stál asi 600 kč.Taky dobré,že?:D
Na to,že jsou to jen tyčky.
Proto si asi budu nějaé věci z Agilit vyrábět sama...
Tunel už máme naplánovaný jak si ho vyrobit.
Další Agility(jako je třeba slalom) se dá taky vyrobit doma.
Stačí někde sehnat pár(třeba 8) dřevěných tyček,na konci tyčky vyřezat tvar špičky a zabodnout do země.
A co třeba taková normální překážka?Ta se taky dá udělat doma.-Stačí vzít třeba 2 květináče a nějakou(řeba dřevěnou) tyčku a dát je na květináče.
No,zpátky k dění mazlíků...
Dneska jsem taky odpoledne čistila Nellinku.Asi 45 minut jsem s ní byla venku na dece(na zahradě) a zkoušela jse jí nalákat na piškotek do trubky. :D
Našla jsem totiž na zahradě takové 2 trubky(byly spojené do sebe).Tak jsem jí nejdříve zkoušela,aby šla do té jedné celé(do těch dvou spojených trubek),ale tam jít nechtěla.
Tak jsem odpojila ty 2 trubky od sebe a dala jsem jí do 1 trubky piškotek,aby tam šla za piškotkem.
Ale ona stejně nešla.A pak že je inteligentní. :D :D
Tak jsem jí od toho dala na chvíli pokoj.-Dala jsem jí na trávu a nad ní dala klec.(Jestli chápete:D)
Do klece jsem jí dala i domeček,aby si ho ještě užila,protože jsem jí to tam vkleci zase pozměnila a dala jí domeček pryč.Amísto domečku jsem jí dala kus hadru a zabalila ho,aby tam měla takový pelíšek.Ikdyž ona stejně pořád spí na patře! :D
Dala jsem jí tam 2 patra a vyndala jsem pytel(vak) a boudičku.Na ty 2 patra jsem jí dala další kousky hadrů a to už byla spokojená. =)
Teď nellinka ochutnala nový pamlsek,který ještě neměla - Rozinku :D
Ještě než jsem jí tu rozinku dala,tak jsem se podívala na internet,jestli potkani můžou rozinku.Většina názorů byla pozitivních a psali,že potkanům růzonka moc chutnala.Tak sjem jí rozinku dala!
Ona si jí pochopitelně vzala,protože ona si veme všechno,co jí nabídnu. :D
Takže když jí nabídnu třeba kaštan,ona si ho vezme! :D
Když jsem viděla,jak tu rozinku šotuje a pochutnává si,nedalo mi to a dala jsem jí ještě jednu.Tu si taky vzala,tak jsem jí tam dala na patro ještě asi 4 rozinky,abysi měla nad čím pochutnávat. :*
Také jsem jí tam dala 2 pamlsky pro psy(masovou kapsičku a kostičku).Víc jí chutná asi ta masová kapsička. :P
Ale když jsem jí čistila,tak jsem jí našla ještě jednu masovou kapsičku zahrabanou v pilinách. :D :D
Ona si to totiž takhle syslí. :D :D
No,příští víkend jdeme s Lumpíkem na to očkování prti vzteklině,to bude zase boj ho tam dostat... :D
Dneska taky měla přijít kámoška s myšma(opět:D),ale nepřišla.No co,nevadí. :D
A zítra,až příjdu ze školy,chci s Lumpíkem cvičit "DogDancing".Pro Lumpíka zatím neznámé slovo... :D
Ve škole(-při hodině,když se budu nudit,jako obvykle:D) vymyslím nějakou krátkou sestavu a potom jí kdyžtak mamka natočí.A půjde na Youtube a poté sem na blog.-Jak se snažíme předvést "DogDancing". :D
*Včera jsme Lumpíkovi vyndali klíště.Měl ho přímo u oka,takže to šlo těžko.
Ještě od toho klíštěte má trochu bolák,ale už se mu to hojí.*

Aktuální dění.

7. září 2012 v 20:39 | Lady Pets♥
Takže konečně jsem zase tady.Je to super,protože se mi nějak zase naplnila chuť psát články.
Sice na to nemám moc čas,ale nějak to musím vydržet.Třeba včera jsme měli 7 hodin+1 volnou hodinu.Fakt záhul.
Na mazlíčky si ale snažím udělat čas vždycky.Dneska jsem zrovna šla s kámoškou na hřiště a vzala jsem s sebou Lumpíka.
Kámoška je z Vysoké nad Labem,takže do školy dojíždí autobusem.A když měla jet autobusem domů zeš koly,tak jí ujel.
Jelo jí to až asi za 2 hodiny.Tak jsme zašly za kámoškou(která bydlí asi 3 domy od nás) a chtěly jsme být chvíli u ní,třeba že by jsme byly v bazénu,nebo tak.Ale nemohly jsme,protože kámoška musela hlídat mladší sestru.Tak jsme šli s kámoškou(z Vysoký) na to hřiště.Pak mě napadlo,že by jsme s sebou mohly vzít i Lumpíka.Chtěla jsem vyzkoušet nový postrojek,který jsem mu koupila asi pře 2 týdny.Už ho měl na procházkách na sobě 2x.Než jsme tam došly,tak byl Lumpík klidný,ale jak jsme došly na hříště,to už bylo trochu jinný kafe...
Lumpíka jsem na chvíli uvázala ke kovové tyči(je na hřišti jako nefunkčí atrakce) a šly jsme s kámoškou blbnout.
Lumpík ležel na zemi a zároveň bojoval s vosama.Ale asi po 5 minutách ho to přestalo bavit a chtěl k nám.
Tak začel kňůčet a s postrojku se postupně vyvlékl.Měl ho už jenom na zadnách nohou a byl v něm celý zamotaný.
tak jsme za ním šly,já mu postrojek vslékla a vodítko jsem mu připla k obojku.Potom jsme to teda ještě jednou zkusily a nechaly jsme tam Lumpíka chvíli uvázaného.Šly jsme zase na prolejzačky a zase po 5 minutách to začlo.Zase začal kňůčet a všemi svými silami se chtěl dostat k nám.Tak jsem ho odvázala a šly jsme se s ním projít okolo hřiště.
Když už se cítil spokojený,tak už jsme šly z hřiště pryč,protože kámošce už jel autobus.Ani jsem jí moc nedoprovázela,protože jsme to měly na opačné straně.Na jedné straně jsem měla směr domů a na druhé straně ona směr na autobus.
když jsme s Lumpíkem došli domů,napil se z květináče dešťové vody a já si lehla na gauč a chvíli koukala na bednu.Ostatní mazlíčci se mají dobře.Jako vždy.U nich snad ani žádné novinky nejsou.Jen to,že Nellince v neděli vyčistíme klec.Už tam trochu "zapáchá" :D
A ještě jsem zapoměla dodat,že v neděli jdeme s Lumpíkem k veterináři proti vzetklině.A abych se dokopala k těm smajlíkům a k blogu.
Proběhne to asi takhle...
Na blogu bude asi nový layout.Tentokrát od skvělé grafičky Cathrin.Objednám si u ní lay a uvidíme,jestli to výjde ;)
O víkendu chci upravit můj blog,uspořádat články a zarovnat si rubrky.(Tentokrát už opravdu a naposled)
Také chci trochu poupravit už napsané články.hlavně v rubrice "Co je nového".
Také chci smazat celou rubriku - "Grafika".je tam zbytečná.
Potom jsem taky uvažovala o tom,že grafiku přesunu na blog layoutss.blog.cz,kde jsem spoluadminkou.
Sice to není ještě úplně jasné,ale asi s tím opravdu počítejte.
Dále jsem uvažovala a přišla jsem s tím,že smažu vše,o zvířatech a budu se věnovat pouze na jedno zaměření: "Moji mazlíčci". - Není to ještě úplně jisté,musím na tom ještě popřemýšlet a pochopitelně potřebuju i vaše názory! ;)To by mělo být asi všechno k blogu.
Jinak,co vy na to,že by jsme si dali nějakou poznávačku,na ten 1. školní víkend?:) :D
Také o tom popřemýšlím,ale určitě to bude poznávačka pejsků! :o)
Co bych ještě napsala...
No,v neděli jdeme s Lumpíkem k tomu(už zmíněnému) veterináři na očkování proti vzteklině,tak pak v neděli odpoledne,nebo v podvečer čekejte na nový článek o Veterináři & Lumpíkovi! :)
To by bylo asi tak zatím všechno.No,na tu poznávačku se nechte překvapit :P
Já vím,už s těma smajlíka trochu přeháním,ale no co! =D

Zdarééc xD

* Lumpík a Máňa,když spolu jedli!:o) ♥ *

Číštění klece+Předělávka!

21. července 2012 v 3:05 | Lady Pets♥
Tak dneska jsme Nellince čistlily klec.Mamka a já.
Klec jsme čistily u babičky a Nellinka zůstala tady,doma.Dala jsem jí prozatím do kufříku,který jsem měla v 5.třídě :D
Rozhodla jsem se,že Nellinku budu mít zatím v kufříku,než jí koupím přepravku..
Mimochodem,dneska spala Nellis doma a já taky,tak píšu takhle z rána :)
A čím to,že teď přidávám více článků,než obvykle?Mám víc času,když je venku jak na podzim :D :(


Přečtěte si Celý členek :) ♥

Letní sestřih..

19. července 2012 v 19:15 | Lady Pets♥
Proč Letní sestřih?
Napsala jsem toho víc,ale tenhle článek se mi už jednou sám odsebe smazal a nechce se mi to psát všechno znova..
Ale že jste to vy,něco stejného zkusím napsat ;)
CČ =)

Jak si Nellinka zvyká..

13. července 2012 v 16:41 | Lady Pets♥
Nellinka si na nový domov zvyká docela dobře.Ještě se sice trochu bojí,ale už to není tak hrozný,jako před 4 dny,kdy jsme si jí přivezli domů.
Každý den jí vytáhnu z klece a jdu s ní do boudičky(někdy i na zahradu,ale to jenom když není Lumpík blízko)
Tak si chvíli hrajeme a Nellinka se schovává pod čepici,kterou jsem jí dala na včerejší noc,aby se zahřála a nenastydla.Včera v noci bylo u nás totiž jenom 7 stupňů..!To je krutě málo,protože je léto a né zima!
No,jelikož mám Nellinku teprve 4 dny,tak mně to nedalo aby se aspoň trochu seznámila s Lumpíkem.Ale pochopitelně jenom přes klec.Nechci riskovat,že kdybych jí vytáhla z klece a dala k Lumpíkovi,že by Lumpík mohl nějak žárlit,nebo tak a Nellince by mohl něco udělat.Teďka je Nellinka v boudičce(u babičky) a asi spinká.Ona totiž většinu dne prospí a v noci v klci řádí:D
A pomatujete jak jsem Vám sem psala článek a v článku byla vyfocená boudička pro Nellu??Tak tu jsem jí tam hnedka 1. den dala a druhý den měla boudičku nehorázně prokousanou...
Tak jsem jí tam dala kožešinku a její oblíbený roztrhaný tílko.Tak jsem jí to tam hezky připravila a dala jsem jí do klece.A co myslíte že udělala?
Ne,tentokrát pro změnu to neroztrhala,ale vlazla si pod ty 2 vrstvy,co jsem jí tam tak hezky dala.Uvelebila se na podestýlce,zavřela oči a spala!Mrška!:D
3. den jsem jí tam dala tu její oblíbenou čepici a do čepice jsem jí dala to její oblíbený roztrhaný tílko.Tak v tom se konečně cítila pohodlně:)
Ale mně přišlo,že toho tam má moc a kolik toho tam bude mít v zimě..50 kusů??:D
Tak jsem jí vyndala to roztrhaný tílko,takže tam měla tu kožešinku a čepici.A co na to Nellinka?
Tý se to nelíbilo.Ale vůbec!
Nella začala pískat a chtěla vylézt z klece.To roztrhaný tílko jsem položila vedle klece.
Nellinka si začala přes klec brát to tílko a pískala,určitě že ho chce zpátky!
Tak jsem jí ho dala do čepice.A to už byla šťastná.Spala v něm,byla zaruchaná,že jí nebylo vůbec vidět!:D
Ale nebojte se,byla tam ;)
Ale když jsem dneska(4. den) ráno vstala,šla jí dát čerstvou vodu(jak to dělám vždycky),tak jsem myslela že tam neí,ale pak jsem uviděla,jak tam spinká♥
Hm..Tak takhle si Nellinka zvyká!

Koupání 2012

7. července 2012 v 21:51 | Lady Pets♥
Dneska jsem tady s novinkami!Tak,dneska Lumpík a Máňa už konečně dostali tu mňamku,co jsem jim koupila v tom Znojmě.
Moc jim to chutnalo-Lumpík dostal jednu tu dřevěnou(gumovou ze dřeva) tyčinku a Máňa dostala takovou tu pamlsku pro kočky(s králičím masem).Moc jim to chutnalo!A co, že píšu v Nadpisu článku "Koupání 2012"?!Ano,souvisí to s tímhle článkem.
Týká se to Lumpíka.Jestli chcete vědět víc,nakoukněte do CELÉHO ČLÁNKU!

Nové věci pro mazlíčky.

6. července 2012 v 21:02 | Lady Pets♥
Tak a jsem tady :D a jak jsem si opožděně všimla,tak nám začala svoboda!Ale ne svoboda "mlsání",ale svoboda...ehm..no čeho?Aha,už vim-SVOBODA SVOBOD!:D
No,ale moje plány se plánovaly,plánují a vyřeší se!
A v chorvatsku bylo božsky!Fotky přidám zíra,nebo příští týden,ale co?Vždyť na to mám 2 měsíce :D tak proč plánovat dopředu co napíšu za článek.A ještě Vás chci trochu upozorit..
Chci vám říct to,že o prázdninách nebudu tolik aktivní na blogu,jako jsem byla teď.Teď byla škola,tak jsem s radostí a s odpočinkem lezla na comp,ale teď?V takovym pařáku a nádherného letního času?!To nebude chtít nikdo :P
Takže čekejte o prázkách tak 1x denně článek ;)
No,ale pomatujete jak jsem ještě před dovčou pro Vás přednastavovala články jako blázen?3 hodiny se s tim dřela?!
A vy tam napíšete jenom 2-3 komentíky na jeden článek?:D
Hm..Já Vás asi jednou fakt zabíííju!:DD Ale mně to zase tak nevadí,aspoň že se někdo podíval na můj blogís,takže to neberte ve zlím ;)
Takže jak vidím,tak moc nemáte rádí,když přednastavuju články,ale máte radši,když jsem tady online.No,budu se snažit bejt tady pro Vás co nejlíp ;)
Jo a abych nezapoměla na ty fotky-Ve Znojmě ve Freeportu(jestli to tam neznáte,doporučuju se tam podívat-stojí to za to!) jsme se byli podívat cestou domů v Mega zverimexu-v Dr.Doolittlu.Měli tam plno růžzných věcí a já zamířila k věcím pro psy,kočky a potkany :D jako kdyby jste mě neznali :D
No,Lumpíkovi jsme koupili takový žvýkací tyčinky(speciální z gumového dřeva pro psy) a pro Máňu jsme koupili kapsičky(s králičím masem).Ještě jsem jim to nedala(ani jsem to nerozdělala:D).
No a abych zamířila k mometální akci-Koupili jsme i něco pro naší budoucí potkaaní prdelku♥!
Koupili jsme naší budoucí potkaní slečkně boudičku,krmivo(zrní) pro potkany,napáječku(středně velkou,nebo velkou) a zdravou(zeleninou a ovocnou) tyčinku pro potkany-jsou v té krabičce 2 kusy.
No, abych se nerozpitvávala-Jdeme na ty fotky-

Napáječka:

Domeček:

Krabička s 2 kusy zdravých,ovocných a zeleninových tyčinek:

Krmivo-směs(zrní):

Tak,to bylo pro mojí budoucí milovanou potkaní slečinku♥.
Koupila jsem taky něco pro moje další milovaný prdelky,to znamená pro Máňu a pro Lumpíka-

Máňe jsem koupila žvýkací kapsičky z králičího masa:

Lumpíkovi jsem koupila žvýkací tyčinky(speciální z gumového dřeva pro psy):

P.S.
U nás je teď velká bouře,prší a jsou blesky,tak snad to Lumpík s Máňou přežijou!
Ale oni se tohohle toho moc nebojí,takže záchrana:D
Tak zatím adiegos!:D

Novinky-26.5.-27.5. 2012

27. května 2012 v 19:15 | Lady Pets♥
Včera jsem na blog psala,že tady dlouho nebyly novinky a že na ně nemám čas..
Tak dneska přidávám,bude to asi delší článek,tak jestli chcete,počtěte si.


Novinky..

13. května 2012 v 19:10 | Lady Pets♥
Tak se hlásím s dneškem...
Co dodat,dnešek nebyl nic moc,protože byla zima =( !!
Asi hodinku jsem si s Lumpíkem hrála,potom jsem se šla najíst,naučit vlastivědu a šla domů.
Doma jsem se nudila,tak jsme šli s Lumpíkem na procházku zase okolo vsi =)
Neměla jsem s sebou foťák,takže fotky z procházky nejsou a nebudou !!
Taky u vás bylo tak šredně ?!
A konečně jsem dneska zase fotila Máňu♥ !!Nefotila jsem jí už celkem dlouho,protože nebyl čas a taky je pro mně docela těžký vyfotit kočku,zrovna když je otočená a pořád se jenom oblizuje,dívá se okolo..
Fotečky Máňi přidám možná večer.Ale neslibuji to !!
Pozdravuje Lumpík =D

Lumpík dostal ucho :-* !!

13. května 2012 v 9:18 | Lady Pets♥
Včera jsme byli ve zverimexu(já a mamka) a koupili jsme Lumpíkovi ucho na kousání.. =)
Ten si pochutnal !!Ve zverimexu jsem se šla podívat na potkany a na klece na zakoupení :D ..
Taky jsem se šla mrknout,jestli tam nemají knížku o potkanech.Nikde jsem jí neviděla a tam jsem se šla zeptat prodovačky a ta se tam šla podívat..
Já,štěstím bez sebe jsem se chtěla podívat na potkaní knížku a popř. si v ní něco přečíst,ale oni jí neměli =( !!
Tak jsem šla zase k potkanům a jakoby vyvoleným v terárku byl takový černý potkan a všichni se tulili na sebe,jenom on tam ležel sám v jednom koutu =( !!!Byla to holka a pořád se na mě těma svýma božííma očičkama koukala♥ !!
Potom jsem šla k potkanům Dumbo a tam sem nějak omylem otevřela terárko =D !!!Vážně,neudělala jsem to naschvál,ale jenom jsem si k tomu trochu přiložila hlavu :D !!!!!
Tak jsem si je nenápadně hladila :-* ♥ ..
A stalo se to zrovna u potkanů,jakoby nějaký osud ?!:D
Tak já jdu přemlouvat babičku aby mi ho miláčka♥ dovolila ;) !!:D Držte palce ok ?!Díky ♥

Co je nového ?!!

7. května 2012 v 18:40 | Lady Pets♥
Jak jsem slibovala,okolo 18:00 h napíšu novinky =)
Číst CČ =D !!

Všechno nejlepší Lumpíku !!:-* ♥

2. května 2012 v 20:36 | Lady Pets♥
Tak dneska má Lumpík narozeniny !!
Takže všechno nejlepší !!
Buřtík dostane až zítra,protože dneska jsme nestihli nic koupit.Zítra taky dostane takový dobrý ucho.
V článku je i video,Jak Lumpík Skáče na Houpačku :D :-* !!!
Lumpíček je můj miláček,byl je a bude !!
!! Muck:-* !!
 
 

Reklama